Дві сторони трикутника дорівнюють 7см і 9см, а медіана проведена до третьої сторони 4см. Знайдіть

невідому сторону трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Матков Роман.

Ответ:

m_{a} = \frac{1}{2} \sqrt{2b^{2}+2c^{2}-a^{2} } , откуда неизвестная сторона a=\sqrt{2b^{2}+2c^{2}-4m^{2}}

Т.о. а = 14 см

Пошаговое объяснение: