У—150=700—450 тендігін шеш​


Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Валя.

y-150=700-450

700 ден 450 ды аламыз болады
y-150=250

у тан 150 алсак 250 болады

y-150=250

сонда y тан оны алмасак ол болады тен

y=250+150

y=400

Отвечает Сахно Владислава.

Ответь:

y-150=700-450

y=700-450+150

y=400