- Для приготування компоту взяли 600 г суміші сухофруктів, у якій яблука становили 3 частини

суміші, вишні - 2 частини, груші — 1 частину. Скільки грамів кожного виду сухофруктів взяли Для приготування компоту? Розглянь короткий запис до задачі. Груші Вишні 600r Яблука На скільки рівних частин поділено всі сухофрукти? Як знайти масу однієї частини сухофруктів?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 + 2 +1= 6 частин

600 : 6= 100 г  масса однієї частини сухофруктів

3 * 100= 300 г яблука

2 * 100 = 200г вишні

1 * 100 = 100г груші