СРОЧНО 4. Для приготування компоту на 3 частини фруктів мама додала 2 частини цукру Ї 7 частин

води. Скільки кілограмів цукра потрібно мами для приготування 3,6 kг компоту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Покорский Андрей.

Ответ:

0,6 кг сахара

Пошаговое объяснение:

Фруктов = 3х кг

Сахара = 2х кг

Воды = 7х кг

Всего = 3,6 кг

3х + 2х + 7х = 3,6

12х = 3,6

х = 3,6 : 12

х = 0,3

Фруктов = (3х) = 3 * 0,3 = 0,9 кг

Сахара = (2х) = 2 * 0,3 = 0,6 кг

Воды = (7х) = 7 * 0,3 = 2,1 кг