У козачків Писаря,Дзиґи і Відчайдуха разом 12 книжок із цікавими завданнями.У Відчайдуха -на 2

книжки менше,а в Дзиґи-на 2 книжки більше,ніж у Писаря.Скільки книжок у кожного козачка?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Ответ:

Писарь - 4, Дзига - 6, Відчайдух - 2

Пошаговое объяснение:

Писарь = x, Дзига = x+2, Відчайдух = x-2
x+x+2+x-2=12
3x = 12+2-2
3x=12
x=12/3

x=4(Писарь)

x+2=4+2=6(Дзига)
x-2=4-2=2(Відчайдух)