Відомо, що 410+n ділиться на 9. Яке значення із запропонованих може приймати число n?


Ответы на вопрос

Отвечает Титушина Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4, 13, 22,31,40,49

410+4=414

410+13=423

410+22=432

410+ 31 =441

410+40=450

410+49=459

нет предложенных чисел