У трьох маленьких і чотирьох великих букетах 29 квіток, а в п'яти маленьких і двох великих букетах

25 квіток. Скільки квіток у кожному букеті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сырымбет Ермахан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а- маленькі букети

b- великі букети

3*a+4*b=29 квітів

5*a+2*b=25 квітів

3*a=29-4*b

a=(29-4*b)/3

5*((29-4*b)/3)+2*b=25

(145-20*b)/3+(6*b)/3=25

(145-14*b)/3=25

145-14*b=25*3

-14*b=75-145

-14*b=-70

14*b=70

b=70/14=5

a=(29-4*b)/3=(29-4*5)/3=9/3=3