У трьох маленьких і чотирьох великих букетах 29 квіток, а в п’яти маленьких і двох великих

букетах — 25 квіток. Скільки квіток у кожному букеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Пишемо умову:

3м +4в = 29(кв)

5м +2в= 25(кв) , бачимо у першому випадку 4 великих букети, а у другому 2 великих букети. Порівняемо, тобто візьмемо у другому випадку і все збільшемо у два рази і отримаємо:

10м + 4в= 50(кв) ( це другий випадок, а перший так і переписуємо)

3м + 4в  =29(кв) ( тепер віднімемо 10м-3м=7м і 50-29=21 і отримуємо)

7м = 21(кв)( у 7 маленьких букетах - 21 квітка)

1м = 21:7=3(кв) - у одному маленькому букеті 3 квітки

Тепер через будь-який випадок шукаємо кількість квітів у великому букеті.

5м +2в=25(кв)

5×3 +2в=25(кв)

2в=25-15=10(кв) - у двох великих букетах

10:2 = 5(кв) - у одному великому букеті

Відповідь: 5квітів - у великому букеті, 3 квітки - у маленькому букеті.