Периметр трикутника становить 86 мм. Одна з цого сторвн завдовжки 42 мм, а інша у 7 разів коротша

.Знайди довжину третьої сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Даниил.

Ответ:

1 сторона = 42

2 сторона = 6 , т.к. 42/7=6

3 сторона = 86-(42+6)=38

Пошаговое объяснение: