. 879. Дети делили яблоки. Когда каждому стали раздават яблок, то последнему досталось 3 яблока;

когда стали разда- вать по 4 яблока, то осталось 15 яблок. Сколько было детей и яблок? от большего числа СКОЛЬКО без уровнения​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Софья.

5 * 12 + 3 = 63 (яблока).

4 * 12 + 15 = 63 (яблока).

Ответ: всего было 12 детей и 63 яблок

Отвечает Карпачёва Анастасия.

Ответ:

Дано:

Невідоме- кол-во яблук

Невідоме- кол-во людин

Останній получив- 3 яблука

Всі іншим роздали- по 4 яблука

Остача- 15 яблук

Знайти-

Скільки було яблук?

Скільки було людин?

Розв'язання

Нехай х буде людин,тоді з цього слідує:

5(х-1)+3=4х+15-перша дія преобразували рівняння

5х-5+3=4х+15-друга дія розкрили дружки

5х-4х=15+2-третя дія перенесли х в одну частину,цифру в другу

х=17-четверта дія знайшли скільки було людин

З цього слідує,що:

17×4+15=68+15=83-узнали скільки було яблук

17-це скільки людин

4-скільки роздали яблук всім

15-остача

Відповідь: 17-людин-перше запитання.

83-яблука-друге запитання.