1). x+ 44 = - 14; А. -6 2). 10,15- X = 2,45 -0,3 Б. 5 Поставки у відповідність рівняння та його

корінь 1)x+44=-1 4 2)10,15-x=2,45-0,3 3) -(-15)-X+4=14 3). -(-15) - x + 4 = 14 В. 6 Г. 8 А.- 6 ; Б. 5; B. 6; Г. 8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

х + 44 = -14

х = -14 - 44

х = -58

2)

10,15 - х = 2,45 - 0,3

10,15 - х = 2,15

х = 10,15 - 2,15

х = 8

3)

- (-15) - х + 4 = 14

15 - х + 4 = 14

19 - х = 14

х = 19 - 14

х = 5