Скільки олії містить у двох бідонах , якщо в одному бідної 36.1 л олії , а в другому на 10,2 л

більше

Ответы на вопрос

Отвечает Андрикова Алина.

Ответ:

82,4 литра

Пошаговое объяснение:

1) 36,1 + 10,2 = 46,3 (л) - во втором бидоне

2) 36,1 + 46,3 = 82,4 (л) - всего