Знайдіть суму дев'яти перших членів арифметичної прогресії, у якої a_{1} =7 , d = - 4 .​


Ответы на вопрос

Отвечает Трубина Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а9 = а1 + 8d

а9 = 7 + 8 *(-4)= 7 - 32 = - 25

Sn = (a1 + an)2)) * n

S9 = (a1 + a9)2)) * 9 = (7 - 25)/2)) * 9 = -9 * 9 = - 81