. Трьом цуценятам на 2 дні потрібно 360 г м'яса. Скільки грамів м'яса потрібно одному цуценяті на

тиждень при цій нормі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремакина Виолетта.

Ответ:

420г

Пошаговое объяснение:

2дні - 360г

1день - х г

х=(360×1)÷2=180

1день для 3 цуценят ,а 1 цуценяті на 1 день 60г,тоді на тиждень 60×7=420г

Отвечает Гринцевич Илья.

Ответ:1260 г

Пошаговое объяснение: 1)360:2=180(г)-н- на 1 день

2)180×7=1260(г)

Відповідь: на тиждень йому потрібно 1260 г корма