Знайди суму, доданками якої є числа: обернене і протилежне числу 3,6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонов Миша.

3,6 = 36/10 = 18/5

5/18 - обратное число

-18/5 - противоположное число

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

5/18 + (-18/5) = 25/90 - 324/90 = -299/90 = -3 29/90 - сумма

Ответ: (-3 целых 29/90).