Накресліть координатну пряму, взявши за одиничний відрізок 5 клітинок зошита. Позначте на

координатнiй прямій точку, яка має координату х, якщо: x= 1,2; x=-1,8; x=-0,5; x = -дві цілі, одна перша; x=0,8; x=одна ціла, чотири п'ятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманов Замир.

Ответ:

669

Пошаговое объяснение:

x=2*4

x=-0,5

x=0*8

x=1*8