видстань між зеленим і лісов 20 км. Побудуй шкалу з ціною поділки 2км вкажи на ній рух пішохода з

лісового до зеленого зі швидкістю 4км/год за який час після виходу він знаходився на відстані 12км від зеленого срочно!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Черниш Андрій.

1) 20-2=18

2) 18+4=22

3) 22-12=10

во так наверно