Маса трьох картоплин і двох цибулин 0,78 кг, а двох картоплин і трьох цибулин - 0,72 кг. Яка маса

однієї картоплини й однієї цибулини окремо? СРОЧНО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Назар.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай 1 картоплина важить х кг а 1 цибулина у кг

3х+2у=0,78

2х+3у=0,72

помножимо верхнє рівняння на 2 нижнє на 3 і віднімемо від верхнього нижнє

6х+4у=1,56

6х+9у=2,16

-5у=-0,6

у=-0,6/-5

у=0,12 кг важить цибулина

3х+0,24=0,78

3х=0,54

х=0,18 кг важить картоплина