Маса трьох картоплин i двох цибулин 0,78 кг, а двох картоплин i трьох цибулин 0,72 кг. Яка маса

одной картоплини i цибулини окремо? НЕ ПИШІТЬ РІВНЯННЯ АБО НІСЕНІТНИЦІ

Ответы на вопрос

Отвечает Маштаков Данил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

3к +2ц = 0.78

2к + 3ц=0,72 ( складаємо ці два вирази)

5к + 5ц = 1,5

1к + 1ц = 0,3

2к + 2ц = 0,6 ( віднімаємо цей вираз від другого у пояснені )

0к + 1ц = 0,12

1ц =0.12(кг) - одна цибулина( підставляємо це значення у четвертий вираз)

1к + 0,12 =0,3

1к = 0,3 - 0,12= 0,18 (кг) - одна картоплина