Оленка прочитала 64 сторінки, що становить 8/11 усієї КНИЖКИ. Скільки сторінок у Книжці ? срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Даниил.

Ответ:

88

Пошаговое объяснение:

64:8/11 = 64*11:8=88