У коробці лежать 14 карток, пронумерованих числами від 1 до 14. Яка ймовірність того, що на

навмання вийняті картці буде записано: 1) парне число; 2) число яке кратне 3

Ответы на вопрос

Отвечает Бутик Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) четные 2 4 6 8 10 12 14 всего7

7÷14=1/2=0,5

2) кратные 3 : числа3 6 9 12 чисел4

4/14=2/7=0,28