На будівельний складзавезли цеглу у 4 вагонах по 73 000 цеглин у кожному .у перший день на

будівництво вивезли 8400 цеглин а на другий -в два рази більше,ніж у перший день .Скільки цеглин залишилося на складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Русило Андрій.

Ответ:

1) 8400×2=16800-за другий день;

2)8400+16800=25200-за два дні;

3)73000-25200=47800

Відповідь:на складі залиш. 47800 цеглини.