Допоможіть зробити це к.р (чи є серед чисел 7,2;10,6;-7,1;-7,2;-10. корінь рівняння

а)х+(-1,7)=-8,9;б)10+х=0;в)х+(-3)=-10,1.

Ответы на вопрос

Отвечает Приходкин Саша.

Ответ:

да,есть   -7,2 ; -10;  -7,1

Пошаговое объяснение:

а)х+(-1,7)=-8,9

х=-8,9 + 1,7

х= -7,2

--------------

-7,2+(-1,7)=-8,9

-8,9 = -8,9

б)10+х=0;

х=0-10

х= -10

--------------

10+(-10)=0

0=0

в)х+(-3)=-10,1.

 х= -10,1+3

х= - 7,1

------------

-7,1 + (-3)= -10,1

-10,1= -10,1