Першого дня Олег прочитав 60 сторінок, що становить 2/3 книги. Скільки йому залишилося прочитати?


Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Ирина.

Ответ:

60•3/2=90книг всего

90-60=30 книг - осталось

Ответ:30

Отвечает Андрющенко Мария.

Ответ:

60.

Пошаговое объяснение:

1. \frac{2}{3}*60

2. Сокращаем 3 и 60

3. получаем: 2*20=40

:)))