Спростіть вираз і знайдіть його значення при а= -2,8; b= 11,4; 4,28+( - 6,8)+а+(- 2,28) +b+( -5,2)


Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Глеб.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

при а= -2,8; b= 11,4;

4,28+( - 6,8)+а+(- 2,28) +b+( -5,2) = 4,28 -6,8 + а - 2,28 + b - 5,2=

= - 10 + а + b = -10 +(-2,8) + 11,4 = - 12,8 + 11,4= - 1,4