Знайдіть об’єм циліндра, у якого площа основи дорівнює 20 см2, а висота - 3 см. С объяснением

пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Красовський Юра.

Ответ:

V= 20*3=60 см3

Пошаговое объяснение:

Просто умножаешь на высоту

А все записуют по разному

Отвечает Матяш Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

об’єм циліндра дорівнює добутку площі основи на висоту

V= S * h = 20 * 3 = 60 cм³