Помогите пожалуйста: Складіть силовий вираз і обчисліть його значення: До суми чисел-18, 83 і

11,4 додати -12, 3 і 19,73.

Ответы на вопрос

Отвечает Мысник Ваня.

Ответ:

(-18+83+11,4) + (-12, 3+19.73)=83,83

1) -18+83=65

2) 65+11,4=76,4

3)-12,3+19,73=7,43

4)76,4+7,43=83,83