для годування коней першого місяця витратили 1/6 корму другого 1/5 залишку а третього решту 40 ц .

Скільки центнерів корму витратили за три місяці. СРОЧНО ПОМОГИТЕ У МЕНЯ К/Р НА ОНЛАЙНЕ ПЛИЗ ПЛИЗ ДАЮЮ 30 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Весь корм приймемо за одиницю

1 - 1/6 = 6/6 - 1/6 = 5/6 залишок

1/5 * 5/6 = 1/6 частина витратили корму у другий місяць

1/6 + 1/6 = 2/6 = 1/3 частина корму, яку витратили  за два місяці

1 - 1/3 = 3/3 - 1/3 = 2/3  частина корму, що залишилася і це складає 40ц

Складемо пропорцію:

40 ц  - 2/3 частини

  х ц  - 1 ціла частина

х= 40 : 2/3 = 40* 3/2 = 40 : 2 * 3 = 60 ц  витратили за три місяці

Отвечает Киселева Варя.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
Весь корм за три месяца = х ц
1 месяц = 1/6х ц
2 месяц = 1/5 * (х - 1/6х) = 1/5 * 5/6х = 1/6х ц
3 месяц = 40 ц

1/6х + 1/6х + 40 = х
2/6х + 40 = х
1/3х + 40 = х
1/3х - х = -40
-2/3х = -40
х = -40 : (-2/3)
х = -40 * (-3/2)
х = 120/2
х = 60

Весь корм за три месяца = (х) = 60ц
1 месяц = (1/6х) = 1/6 * 60 = 60/6 = 10 ц
2 месяц = (1/6х) = 10 ц
3 месяц = 40 ц

10 + 10 + 40 = 60

Ответ: 60 ц