Катер проходить 160км за течією річки за той час що ї 140км проти течії. Знайти власну швидкість

катера якщо швидкість течії дорівнює 2кк/год. Розв'язати за допомогою рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Юля.

Ответ:

Пусть x - власна швидкість катера, тогда

160/(x+2)=140/(x-2)

8(x-2)=7(x+2)

x=14+16

x=30 км/ч

Лучшего ответа не видели?