Як зміниться різниця, якщо зменшуване зменшити на 1,3, а від’ємник збільшити на 6,7?


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Валерия.

Ответ:

(а+1,3)-(в+6,7)=а+1,3-в-6,7=(а-в)-5.4.

уменьшится на 5,4

Пошаговое объяснение: