INHIB Знадіть перший імн арифметичної прогресії якщо а3=16 , а8=15​


Ответы на вопрос

Отвечает Айдар Анель.

Ответ:

16.4

Пошаговое объяснение:

а8=а3+5d

15=16+5d

5d=-1

d=-1/5

d=-0.2

a3=a1+2d

16=a1+2*(-0.2)

a1=16+0.4

a1=16.4