(1+ax)²-(a+x)² у вигляді чотирьох множників


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Муршут.

1)а(х+у)+4х+4у=а(х+у)+4(х+у)=(х+у)(а+4)

2) 1- ах-х+а= (1+а)-(ах+х)=(а+1)-х(а+1)=

=(а+1)(1-х)

3) 12•5+18•5+13•15+17•15=5(12+18)+15(13+17)=

=5•30+15•30=30(5+15)=600

4)2х(х+1)+4(х+1)=0

(х+1)(2х+4)=0

х+1=0

х= -1

2х+4=0

2х= -4

х= -2

Ответ:(-1;-2)