Даю 50 балов периметер рівнобедреного трикутника в 3 рази більший за основу й на 20 см більший

від бічної сторони знайдіть сторони цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Баев Руслан.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
Основание = х
Р = 3х
1 боковая сторона = 2 боковая сторона = 3х - 20

2 * (3х - 20) + х = 3х
6х - 40 + х = 3х
7х - 40 = 3х
7х - 3х = 40
4х = 40
х = 40 : 4
х = 10

Основание = (х) = 10 см
1 боковая сторона = 2 боковая сторона = (3х-20) = 3*10 - 20 = 30 - 20 = 10 см
Р = (3х) = 3 * 10 = 30 см

10 + 10 + 10 = 30 см
Отвечает Тараленко Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

основание - х

Р=3х

1 боковая сторона+2 боковая сторона=3х-20

Составим уравнение

2×(3х-20)+х=3х

6х-40+х=3х

7х-40=3х

7х-3х=40

4х=40

х=40÷4

х=10 см основание

1 бок.сторона=2 бок.сторона=3×10-20=10см

Р=3×10=30см