відро вміщує в собі 9 л води. скільки треба відер води щоб заповнити бак який має форму

прямокутного паралелепіпеда з вимірами 1м 54см 80см

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо об*єм бака : V=a*b*c

V= 1 * 0,54 * 0,8 = 0,432 м3

1 м3 = 1000л

Складемо пропорцію:

1м3     -    1000л

0,432 м3 - х л

х= 0,432 * 1000= 432 л

432 : 9 = 48 відер води щоб заповнити бак