Складіть числовий вираз і обчисліть його значення: До різниці чисел -9 1/2 і -2 1/5 додати

різницю чисел 1 3/5 і -9 1/2 СРОЧНО ДАМ 35 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(- 9 1/2 - ( - 2 1/5))+ ( 1 3/5 -(- 9 1/2) =( - 9,5 - ( - 2,2)) + (1,6 - (- 9,5)=

(- 9,5 + 2,2 ) +(1,6 + 9,5) = 2,2 + 1,6 = 3,8