Кількість Лесиних років ділиться на 3.Минулого року її вік ділився на 4.Лесі менше,ніж 20

років.Скільки років буде Лесі через 2 роки.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артём.

Відповідь:

11 років

Покрокове пояснення:

минулого року ділився на 4, отже їй було вісім, вона стала доросліша на 1 рік, тому 8+1=9, 9=ділиться на 3,

отже 9+2=11 (р)

Отвечает Ляпина Марина.

Нехай Лесі x років, тоді за умовою x⫶3 і (x-1)⫶4.

Тобто x=3a і x-1=4b, x=4b+1 (a,b∈N).

З попереднього маємо: x=3a=4b+1.

Таким чином число років Лесі ділиться націло на 3, а також ділиться на 4 з остачею один, перебираючи числа менше 20, однозначно встановлюємо, що x=9.

І, отже, через 2 роки Лесі буде 11 років.

Відповідь: 11 років.