Тарас привітав Лесю з днем народження .Його запитали,скільки років Лесі. Тарас відповів так:Через

три роки Леся буде удвічі старша,ніж три роки тому.Скільки років Лесі зараз?

Ответы на вопрос

Отвечает Онегов Паша.
Ей 3 года х+3=х×2 тоесть 3 это ×2 получаем 3+3=3×2