Тиымды тасылмен есептеу 1)12,918-(4,918+3,4) 2)(6,403+8,715)-2,403 3)(13,245+9,88)-6,88

4)11,703-(5,4+2,703.

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)12,918-(4,918+3,4) = (12,918 - 4,918) + 3,4= 8 + 3,4 = 11,4

2)(6,403+8,715)-2,403 = (6,403 - 2,403) + 8,715 = 4 + 8,715 = 12,715

3)(13,245+9,88)-6,88 = 13,245 +(9,88 - 6,88) = 13,245 + 3 = 16,245

4)11,703-(5,4+2,703)= 11,703 - 2,703 - 5,4 = 9 - 5,4 = 3,6