Бригада робітників спланувала за 3 дні відремонтувати дорогу: за перший день - 8/19 дороги, за

другий 7/19 дороги, а за третій 6/19. Чи зможуть вони реалізувати свій план? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За 1 примем длину дороги.

8/19 +7/19+6/19=21/19=1 2/19 ⇒ 1 2/19>1 ⇒ смогут.