Бригада робітників спланувала за три дні відремонтувати дорогу, за перший день 8/19 за другий 7/19

,а за третій 6/19 . Чи зможуть вони реалізувати свій план

Ответы на вопрос

Отвечает Берест Катя.
Зможуть, навіть більше :
8/19+7/19+6/19=21/19=1 1/19