Скільки коренів має рівняння 3(x+4)х(0,6х-3)=0 ?срочноооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

3(x+4)х(0,6х-3)=0

(3х+12) (0,6х-3) = 0

3х+12 = 0           0,6х-3=0

3х = -12               х=5

х = -4

Відповідь: рівняння має два кореня: х= -4 та х = 5.