Трикутники ABC і DKF подібні. Сторони трикутника DKF пропорційні числам 3, 8 і 10. Знайдіть сторони

трикутника ABC якщо його периметр дорівнює 63 см

Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Павел.
Відповідь: 9; 24; 30.

Пояснення:
Відомо, що трикутники подібні, а сторони DKF відносяться як
3:8:10. Периметр трикутника 63.
Припустимо, що сторони АВС відносяться як 3х:8х:10х, отримуємо рівняння:
3х + 8х +10х =63
Додаємо числа з іксами(х):
21х =63
х = 63:21
х = 3
Підставляємо замість х число 3:
3 * 3 = 9
8 * 3 = 24
10 * 3 = 30
Отже, відповідь буде 9; 24; 30.