Розв'яжи рівняння, спростивши спочатку вираз в його лівій частині: 314−(x+837)=514​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Никита.

Ответ:

314−(x+837)=514​

-x-523=514

-x-7=1037

x=-1037

Пошаговое объяснение: