Якщо зменшуване дорівнюває сумі чисел -8,4 і -19,2, а від‘ємник - добутку чисел 12 і 0,8 то чому

дорівнює різниця? помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(-8,4 +(-19,2) - ( 12 * 0,8) = -27,6 - 9,6= - 37,2