дві сторони трикутника дорівнюють 5 см і 9 см середня лінія паралельна третій стороні 4 см знайти

периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Вера.

Ответ:

4×2=8

Р=8+5+9=22

Пошаговое объяснение:

Середня лінія, що сполучає середини двох сторін, паралельна третій і дорівнює її половині