Скільки молока міститься у двух бідонах, Якщо в одному бідоні 39,7 л молока, а в другому-менше на

1,8

Ответы на вопрос

Отвечает Веремеенко Екатерина.

Ответ:

77,3

Пошаговое объяснение:

39,7-1,8=37,6(л) В другому бідоні

39,7+37,6=77,3(л) У двух бідонах разом