Спростити вираз 9,73 + а + (-7,4) + ( -5,73) і знайти його значення якщо а = 1/16/13​


Ответы на вопрос

Отвечает Кадаева Аминат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9.73 + 1 +(-7.4) + (-5.73)=10.73 - 7.4 - 5.73=-2.4

9.73 + 16 +(-7.4) + (-5.73)=25.73 - 7.4 - 5.73=12.6

9,73 + 13 + (-7,4) + ( -5,73)=22.73 - 7.4 - 5.73=9.6