Скільки буде -7 3/5х=19/25


Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

-0.1

Пошаговое объяснение:

 - 7 \frac{3}{5} x =  \frac{19}{25}

переведемо в неправильний дріб:

 -  \frac{38}{5} x =  \frac{19}{25}

тоді:

x =  - 0.1

або, якщо в дріб, то:

 -  \frac{1}{10}