До дитячого будинку завезли апельсини, мандарини та лимони. Апельсинів було 126 кг, що в 6 разів

менше, ніж мандаринів, і на 28 кг більше, ніж лимонів. Скільки всього фруктів було завезено до дитячого будинку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

апельсини - 126 кг

мандаринів в шість раз більше

1) 126 × 6 = 756 кг мандаринів

2) 126 - 28 = 98 кг лимонів

3) 126 + 756 + 98 = 980 кг фруктів було всього.

Отвечает Максимов Артём.

Ответ:

980 кг

Пошаговое объяснение:

Мандаринов 126*6

Лимонов 126-28

Всего: 126+126*6+126-6=126*8-28=126*10-252-28=1260-280=980 кг