Чому дорівнює корінь рівняння (х-63) +105=175


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Мамед.

(х-63)+105 =175
х-63 = 175 - 105
х - 63 = 70
х = 70+ 63
х= 133